Klingenburg Energierückgewinnung
Klingenburg International Sp. z o.o.

ТзОВ Klingenburg International
вул. Метальовцув, 5
58-100 Свідниця
Польща

тел.: +48 (074) 851 5400
факс: +48 (074) 851 5401

klingenburg@klingenburg.pl
deutsch englisch русский ukrain chinesisch polnisch

Найвища якість є невід’ємною рисою нашої продукції, знаної на загальносвітовому вентиляційно-кліматизаційному ринку. Завдяки власному науково-проектному осередкові маємо можливість утримувати високий темп розвитку та встановлювати нові стандарти. Провідна позиція на світовому ринку, яка з часом зміцнюється, наприклад, в обертових теплообмінниках, можемо запропонувати безперервне постачання, а також багаторічне заводське обслуговування.

Наші клієнти цінують індивідуальність у вирішенні завдань, пунктуальність у постачанні та унікальну якість продукції. Можливість виготовлення корпусів різних розмірів, їх ідеальне пристосування до продукції клієнта є нашим щоденним стандартом. З широким спектром моделей у кожній групі продуктів ми можемо запропонувати індивідуальне вирішення як простих, так і найбільш вибагливих побажань клієнтів у галузі кліматизації та вентиляції.

Наша фірма

Територія розповсюдження

Weltweiter Verkauf USA USA Canada Island Australien China Ägypten Südafrika Brasilien Russland Japan Thailand Südkorea Arabische Emirate Israel Jordanien Türkei Zypern Griechenland Bulgarien Italien Portugal Spanien Frankreich Großbritannien Schweiz Österreich Kroatien Ungarn Tschechien Slowakei Polen Litauen Dänemark Deutschland Holland Belgien Finnland Schweden Norwegen


Про нас :